Reference : HPV.10.050.NA.015021
Catalog gross price :
| Body material | PVC |
| Fluid working Temp | (-)15°C to (+)60°C |
| Length | 50 m |
| Colour | Natural |
| Tube diameter | 15 x 21 mm |
| Customs duty number | 3917-3900 2310-3917 |
| Gross weight (kg) | 0 0,216 |
| Eclass | 37140000 37020000 |
| UNSPSC Code | 40140000 40140000 |
| Country of origin | FR BE |