Reference : HPV.10.100.NA.004006
Catalog gross price :
| Body material | PVC |
| Fluid working Temp | (-)15°C to (+)60°C |
| Length | 100 m |
| Colour | Natural |
| Tube diameter | 4 x 6 mm |
| Customs duty number | 3917-3900 2310-3917 |
| Gross weight (kg) | 0 0,02 |
| Eclass | 37140000 37020000 |
| UNSPSC Code | 40140000 40140000 |
| Country of origin | FR BE |